Nitro
Witamy na NITRO Police Tuning Klub ! Zapraszamy do rejestrowania się....

Join the forum, it's quick and easy

Nitro
Witamy na NITRO Police Tuning Klub ! Zapraszamy do rejestrowania się....
Nitro
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Nitro

Klub Tuningowy w Policach


You are not connected. Please login or register

weekendowy wypad KLUCZEWO...

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1weekendowy wypad KLUCZEWO... Empty weekendowy wypad KLUCZEWO... Pon Kwi 20, 2009 11:18 am

dj2003

dj2003

Właśnie dostałem info od ziomka, że moglibyśmy wybrać się w któryś weekend na cały dzionek do kluczewa, będzie więcej autek, takie wielkie grillowanie. Co o tym sądzicie ??? Wstępnie jeżeli byśmy byli zainteresowani to w niedziele możemy się spotkać z pomysłodawcą i nie tylko na głębokim na dużym parkingu godz 11-12 (do dogadania). Dajcie znać kto jest chętny...

2weekendowy wypad KLUCZEWO... Empty Re: weekendowy wypad KLUCZEWO... Pon Kwi 20, 2009 2:21 pm

bialy

bialy

Kiedyś był plan by na weekend wyskoczyć na Kluczewo, z tym
że na nockę pod namiot bądź w aucie jak kto woli
ale to jak będą cieplejsze noce
zrobić ognisko, posiedzieć przy piwku
W sobotę jedziemy na tor, w niedziele mnie nie będzie, a na majówkę lecimy na Śniatowo
może wtedy obgadamy szczegóły będzie więcej ludzi

3weekendowy wypad KLUCZEWO... Empty Re: weekendowy wypad KLUCZEWO... Wto Kwi 21, 2009 10:03 am

dj2003

dj2003

w majówe mnie raczej nie ma bo na 88,9% lece w okolice gorzowa więc ja odpadam raczej, chyba że coś się zmieni. To może ustawimy się z nimi jakoś w drugi weekend maja ???

4weekendowy wypad KLUCZEWO... Empty Re: weekendowy wypad KLUCZEWO... Sro Kwi 29, 2009 3:11 pm

dj2003

dj2003

Oto oficjalne info od zaprzyjaźnionych ludzi z astra klub polska:



Po porozumieniu z klubami Nitro, KTK, Astra-G
Klub wpadliśmy na pomysł zorganizowania w mega spotu w Kluczewie z
kilku województw wszystkich właścicieli Asterek i Opli oraz innych
marek weekendowy wypad KLUCZEWO... Icon_biggrin
. Wszystkich, którzy beda w okolicy Kluczewa, lub mają chęć
zaprezentowania swojego autka u nas w zachodniopomorskim, poznania się,
zapraszamy:



weekendowy wypad KLUCZEWO... Icon_idea
Kluczewo sobota 13 czerwca godzina 11 .00 weekendowy wypad KLUCZEWO... Icon_idea


mozliwe ze bedzie zalatwiony noocleg jak ktos bedzie chetny ,wiec wpisywac sie na liste weekendowy wypad KLUCZEWO... Icon_smile wiec wpisywac sie na liste weekendowy wypad KLUCZEWO... Icon_smile weekendowy wypad KLUCZEWO... Icon_mrgreen


napewno beda gry i zabawy:p


powaznie to 1/4mili

cosik z opona

i co sie da wszystko zalezay jak sie zorganizujemy i ile bedzie osob weekendowy wypad KLUCZEWO... Icon_smile


ZAPRASZAMY" MANiACY
weekendowy wypad KLUCZEWO... 033

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach